OcFK HencovceOFK AGRIFOP Stakčín0:0(0:0)
Ihnát Patrik, Šimko Michal, Soták Sebastián, Suchý Michal, Venceľ Ondrej, Šimko Michal,
O prehre v Bystrom rozhodla jediná strela, ktorá mierila medzi žrde.
Odohrané 22.09.2019 (nedeľa) Kolo : 8
OcFK HencovceŠK Sačurov2:1(2:1)
Strelci gólov : Soták Sebastián 1, Soták Stanislav 1,
Gazdík Jozef,
Po mesiaci sme opäť naplno zabodovali. I keď sa hostia dostali v 14.minúte po ojedinelej akcií do vedenia, dokázali sme ihneď zareagovať vyrovnávajúcim gólom Sebastiána Sotáka po pase Patrika Ihnáta. Pred odchodom na polčasovú prestávku v 42.minúte sme zahrávali nepriamy kop, ktorý po peknej spolupráci skončil v sieti bezmocného gólmana hostí. 2.polčas už veľa vzruchu nepriniesol, a tak sa možeme tešiť z 3 bodov a na najbližší zápas v Bystrom.
Odohrané 15.09.2019 (nedeľa) Kolo : 7
OcFK HencovceFK Tatran Zámutov0:0(0:0)
Hanusin Matúš, Šimko Michal,
Hoci vo vyrovnanom zápase snahu Hencovčanom uprieť nemožno, na tri body to nestačilo. Aj vďaka disciplinovanému výkonu hostí zo Zámutova sa odohrávala hra väčšinou medzi šestnástkami s minimom šancí na obidvoch stranách. Remíza je vzhľadom na pomer síl zaslúžená (Vranovské noviny)
80 fotografií
Odohrané 08.09.2019 (nedeľa) Kolo : 6
TJ Slovan Belá nad CirochouOcFK Hencovce1:0(1:0)
Suchý Michal,
V stretnutí s minimom gólových príležitostí sme sa nedokázali presadiť, a tak o víťazovi rozhodla dorážka po nepremenenom pokutovom kope za faul Michala Suchého už v 8.minúte
Odohrané 01.09.2019 (nedeľa) Kolo : 5
OcFK HencovceTJ Jasenov1:3(0:2)
Strelci gólov : Soták Stanislav 1,
Hrať 15 minút na víťazstvo nestačí. Hostia boli lepší a 3 body si zaslúžia.
Odohrané 25.08.2019 (nedeľa) Kolo : 4
FK Kamenica nad CirochouOcFK Hencovce3:1(0:0)
Strelci gólov : Soták Sebastián 1,
Obrat v zápase a 3 body pre domácich priniesla prietrž mračien, ktorá na pár minút prerušila stretnutie. Domáci si však víťazstvo plne zaslúžili
Odohrané 18.08.2019 (nedeľa) Kolo : 3
OcFK HencovceTJ Šimonka Čierne n.T.2:0(1:0)
Kulman Dávid,
Na zápas, ktorý sme odohrali v Lackovciach je najlepšie čo najskôr zabudnúť. Nezvládli sme ho ani herne a už vôbec nie mentálne. O nováčikovi súťaže neboli takmer žiadne informácie. Ale skutočnosť, že okresnú ligu vyhral s náskokom 20 bodov, mala byť pre náš tím varovaním. Ale vysoká prehra nováčika v 1.kole zapôsobila pravdepodobne na našich hráčov negatívne. Domáci nastúpili v takmer rovnakej zostave z minulej sezóny, posilnenej o 2 hráčov z Borova a jedného z Humenného. Na priebeh stretnutia mala veľký vplyv už 6.minúta, keď Stanislav Soták stratil po našej rozohrávke loptu v strede ihriska a domáci presnou strelou k žrdi získali vedenie. Už v tejto akcií sa ukázala najväčšia herná výhoda súpera v tomto stretnutí oproti našim chlapcom, a to rýchly prechod do útoku po zisku lopty. V tejto hernej činnosti sme po celý zápas viditeľne zaostávali. Po rozohrávke zo stredového kruhu sme sa prvýkrát, ale naposledy tešili. Po presnom krížnom pase sa na hranici šestnástky uvoľnil Ondrej Venceľ, ktorý popod telo vybiehajúceho gólmana vyrovnal. To však bolo z našej strany za celý zápas všetko. Domáci nás prevyšovali v rýchlosti, presnosti, bojovnosti a efektívnosti. Aký je futbal jednoduchý predviedli Lackovčania v 13.minúte, keď výkop brankára predĺžil hlavou domáci záložník a na lob strelca nemal Michal Suchý najmenšiu šancu zareagovať. Svetlo nádeje nám priniesla 15.minúta, kedy v strede ihriska zabojoval Martin Kovaľ, ktorý vysunul Matúša Jakuba. Jeho dravý prienik do pokutového územia sa všetkými spôsobmi snažila zastaviť domáca obrana, ale píšťalka rozhodcu ostala nemá. Stretnutie sa mohlo vyvíjať inak, keby v 31.minúte skóroval Stanislav Soták, avšak svoju tutovú šancu nezvládol. To sme už ale prehrávali 3:1, keď domáci dominovali na všetkých postoch. Z nich najviac futbalového umenia ukázal nestárnuci 45-ročný Ruslan Ljubarskij, bývalý hráč Sparty Praha, 1.FC Košice, či Zemplína Michalovce. Prehľadom v hre, kopacou technikou a futbalovou inteligenciou prevyšoval všetkých hráčov. Svoj výborný výkon korunoval v 67.minúte, keď bez problémov zvládol pokutový kop, zavŕšil svoj hetrik a zvýšil vedenie domácich už na 6:1. Okrem vysokej porážky si domov odvážame i zranenie kolena nášho kapitána a červenú kartu, ktorú za svoje nešportové správanie (držanie súpera v gólovej šanci pred pokutovým územím) dostal Dávid Kulman. Výsledok bolí, ale ešte je iba začiatok sezóny a už najbližšiu nedeľu nás čaká ďalší nováčik. Tentokrát doma privítame víťaza vranovskej okresnej ligy, tím z Čierneho nad Topľou.