OcFK HencovceTJ Družstevník Borov7:2(4:0)
Strelci gólov : Kos Peter 3, Tomáš Lukáš 2, Hudák Matej 1, Maľar Daniel 1,
Odohrané 24.04.2022 (nedeľa) Kolo : 18
OcFK HencovceTJ Jasenov1:4(0:1)
Strelci gólov : Maľar Daniel 1,
Hudák Matej, Venceľ Ondrej,
Zápas začali aktívne domáci, keď si v prvej 20-minutovke vypracovali množstvo šancí. Najväčšiu šancu domácich mal Peter Kos, ale svoj nájazd nepremenil. Jasenov vyťažil z minima maximum, keď hneď z prvej strely na bránu dal gól. Druhý polčas bol v rukách hostí, čo potvrdili 3 gólmi.

Zdroj: FB OcFK Hencovce
Odohrané 17.04.2022 (nedeľa) Kolo : 17
F.O. AJAX PakostovOcFK Hencovce1:0(0:0)
Fečo Viktor, Kos Peter, Kovaľ Martin, Mikita Matúš, Otrošina Matúš,
Odohrané 10.04.2022 (nedeľa) Kolo : 16
TJ Družstevník Dlhé nad CirochouOcFK Hencovce2:0(0:0)
Hudák Matej,
Hencovce vs Dlhé nad Cirochou alebo Hencovce vs koncovka? To sa pýtali mnohí fanúškovia. Naši chlapci sa už dlhodobo trápia v koncovke. Kto bol na zápase len neveriacky krútil hlavou, čo zahadzovali naši hráči. Ako na to im ukázal domáci útočník, ktorý zužitkoval chybu nášho mužstva a to hneď 2x. Túto prehru treba hodiť rýchlo za hlavu a hneď v ďalšom kole si napraviť chuť.
Ďakujeme fanúšikom, ktorí nás prišli podporiť !!!

Odohrané 03.04.2022 (nedeľa) Kolo : 15
OcFK HencovceFK Vechec0:0(0:0)
Kmec Miloš, Mikita Matúš, Samsely Pavol, Venceľ Matej, Venceľ Ondrej,
Bezgólová remíza priniesla radosť skôr hosťom ako domácim. Vyzeralo to na zápas o jednom góle, ale bohužiaľ sa ho domáci nedočkali. Negatívna séria nášho domáceho celku pokračuje, keď sme už v treťom domácom stretnutí nedokázali streliť gól.
Odohrané 27.03.2022 (nedeľa) Kolo : 14
TJ Ptava NV PtičieOcFK Hencovce0:2(0:1)
Strelci gólov : Maľar Daniel 1, Otrošina Matúš 1,
Fečo Viktor,
, Konečne " - to si po zápase z plného hrdla zakričali hráči a fanúšikovia Hencoviec. Negatívna séria nevstreleného gólu je prelomená. Trvala 360 minút (4 zápasy). Nedeľňajšia výhra teší o to viac, že pre zdravotné dôvody chýbalo 5 hráčov základnej zostavy. Úvod stretnutia patril domácim , keď si vypracovali niekoľko sľubných šancí. Hneď v prvej minúte musel zasahovať Suchý. Najväčšia šanca domácich prišla v 11. minúte, keď domáceho útočníka vychytal skvelý Suchý. V zápätí sa mohlo meniť skóre aj na opačnej strane ale Matúš Dzurina neprestrelil domáceho brankára. Hra sa postupne vyrovnala a v ďalšej šanci sa ocitol M. Dzurina, ktorý mieril len do rúk brankára. V 37.minúte sa prvýkrát menilo skóre. Vpredu zabojoval Gazdík lopta sa dostala až k Dzurinovi a ten prízemnou strelou vypálil. Jeho pokus domáci brankár vyrazil pred Matúša Otrošinu a ten sa už nemýlil 0:1. Hencovce zapli na vyššie obrátky ale uz nedok8zali zvýšiť skóre.
Druhy polčas priniesol minimum šancí. V prvej sa ocitol dom8ci útočník ale mieril nepresne a na opačnej strane aktívny Dzurina mieril len do rúk domáceho brankára. Naši hráči umne bránili a nepúšťali domácich do tlaku. Veľké množstvo nepresných prihrávok spôsobilo, že Hencovce nevyužili ponúknuté možnosti na zvýšenie skóre. Napriek tomu sa ešte raz menilo skóre, keď striedajúci Maľar unikol domácim obrancom a zvýšil skóre na 0:2. Chlapci si za svoj výkon zaslúžia pochvalu, bojovali jeden za druhého a priniesli domov 3 body.