Zápasy žiakov v sezóne 2017 - 2018 ( III.liga SŽ-A )

onclick = "location.reload()"

Odohrané 21.10.2017 (sobota) Kolo : 9
OFK Tatran BystréOcFK Hencovce0:8(0:7)
Strelci gólov : Bakai Jozef 3, Daňo Marek 3, Dadej Erik 1, Maľar Lukáš 1,
Posledné jesenné kolo žiackej kategórie patrilo hosťujúcim mužstvám, ktoré až na zápas Vechec - Nižný Hrušov vyhrali nad domácimi rozdielom triedy. Darilo sa i našim najmladším futbalistom, ktorí naložili domácim hráčom v Bystrom 8 gólov. Do brány sa druhýkrát v sezóne postavil Radoslav Ferko a opäť si udržal čisté konto. O svojom víťazstve rozhodli Hencovčania už v 1.polčase, v ktorom strelili 7 gólov. Svoje 4.hetriky v sezóne si zapísali Jozef Bakai s Marekom Daňom. Chlapci po jeseni obsadia v tabuľke 4.miesto, i keď je potrebné dohrať ešte 3 odložené zápasy 5. a 8.kola. Doma remizovali s pravdepodobným jesenným lídrom zo Sečovskej Polianky (ešte ich čaká súboj v Bystrom) a nestačili na rovesníkov v Sačurove a v Soli. Najbližší duel na žiakov čaká až na jar práve v Sečovskej Polianke.
Odohrané 14.10.2017 (sobota) Kolo : 8
OcFK HencovceFK Tatran Zámutov4:3(0:1)
Strelci gólov : Bakai Jozef 3, Maľar Lukáš 1,
Žiaci odohrali na rozdiel od svojich starších kolegov ťažší zápas. I keď tomu tak nemuselo byť, keby Jozef Bakai využil v úvodných minútach 2 vyložené šance. Napriek tabuľkovému postaveniu hrali hostia pekný kombinačný futbal, ktorý ich odmenil v 32.minúte vedením po krásnej strele do šibenice. Snaha našich chlapcov nepriniesla vyrovnanie ani po šanciach Petra Sokola, či Martina Karchňáka. Do 2.polčasu sme vstúpili s veľkou snahou o vyrovnanie a obrat v zápase. Už v 37.minúte sa pekne trafil z 22 metrov Lukáš Maľar. Od tohto okamihu sa však nepochopiteľne hra Hencovčanov zhoršila, hostia získali prevahu a po góloch v 45. a 50.minúte získali dvojgólové vedenie. Našťastie sa prebudil najlepší strelec mužstva, ktorý v priebehu 5 minút v 52., 55. a 57.minúte hetrikom zariadil naše víťazstvo.
Odohrané 07.10.2017 (sobota) Kolo : 7
FK SoľOcFK Hencovce2:1(0:1)
Strelci gólov : Maľar Lukáš 1,
Žiaci dnes podali slabší výkon. Solčania odohrali v doterajšom priebehu súťaže iba dva domáce zápasy, neinkasovali a vyprevadili hostí s pekným prídeľom gólov. Naši chlapci bojovali, odohrali vyrovnaný duel, ale rovnako neuspeli. V prvom polčase sme mali viacero dobrých príležitostí, ale domáceho brankára prekonal iba v 17.minúte Lukáš Maľar. 2.polčas už patril domácim, ktorí využili širšiu lavičku a dvoma gólmi v jeho úvode otočili zápas. Škoda veľkej šance Jozefa Bakaia 2 minúty pred koncom stretnutia, keď postupoval sám na brankára. Vracajúci sa obranca mu však šikovne loptu vypichol a pripravil nás o vyrovnávajúci gól.
Odohrané 30.09.2017 (sobota) Kolo : 6
OcFK HencovceFK Vechec7:0(3:0)
Strelci gólov : Daňo Marek 3, Karchňak Martin 3, Bakai Jozef 1,
Ani v treťom domácom stretnutí nenašli žiaci premožiteľa a opäť neinkasovali ani gól. V príjemnom jesennom počasí pripravili svojmu súperovi nepríjemnú gólovú nádielku.
Zápas sa nezačal pre náš tím dobre, keď pre zranenie musel už v 11.minúte odstúpiť z hry Šimon Šugar. Gólostroj chlapcov spustil v 14.minúte Martin Karchňák, ktorý si v dnešnom stretnutí zapísal už svoj druhý hetrik v sezóne. O jasné polčasové vedenie 3:0 sa postarali ešte Jozef Bakai a Marek Daňo. V druhom polčase sa do zápasu zapojila celá lavička a spoznali sme aj zatiaľ trojnásobného strelca hetrikov, Mareka Daňa. Dnešný výkon našeho súpera zaťažil minimálne obranu, ktorú výborne dirigoval Peter Sokol. V nasledujúcom kole cestujeme na ihrisko doma nepokoreného mužstva zo Soli, ktoré v dvoch domácich súbojoch nastrieľalo 21 gólov.
60 fotografií
Odohrané 23.09.2017 (sobota) Kolo : 5
ŠK SačurovOcFK Hencovce3:0(1:0)
Strelci gólov :
Prvú prehru našim žiakom pripravili v 5.kole rovesníci zo Sačurova. Minuloroční strieborní medailisti boli počas celého stretnutia lepším celkom. Naši chlapci mali väčšie problémy s ťažkým klzkým terénom. I keď kapitán Peter Sokol ukázal v bráne viacero spoľahlivých zákrokov, nedokázal zabrániť trom inkasovaným gólom po strelách domácich hráčov z hranice pokutového územia. Hencovčania neudržali tabuľkové postavenie a v nasledujúcom kole privítajú doma obhájcov majstrovského titulu z Vechca.
Odohrané 16.09.2017 (sobota) Kolo : 4
OcFK HencovceOFK Dlhé Klčovo13:0(8:0)
Strelci gólov : Bakai Jozef 6, Daňo Marek 3, Karchňak Martin 3, Dadej Erik 1,
Pred 4.kolom a domácim zápasom s OFK Dlhé Klčovo sme očakávali víťazstvo našich žiakov. Ale že to bude rozdielom 13-ich gólov čakal málokto. Strelecky sa presadil autor 6 presných zásahov Jozef Bakai. Svoj druhý hetrik v sezóne si zapísal Marek Daňo a rovnakým počtom gólom zaťažil konto hostí aj Martin Karchňak. Chlapci doma ešte nedostali gól a bez prehry sú na čele tabuľky III.ligy.
Odohrané 09.09.2017 (sobota) Kolo : 3
Futbalový klub Nižný HrušovOcFK Hencovce0:6(0:3)
Strelci gólov : Daňo Marek 3, Bakai Jozef 1, Karchňak Martin 1, Maľar Lukáš 1,
Maľar Lukáš,
Žiaci vo svojom 2. zápase na súperovej pôde naplno zabodovali a zaťažili konto domácich poltuctom gólov. O svojom vysokom víťazstve V Nižnom Hrušove rozhodli už v 1.polčase v rozmedzí 24. a 28.minúty. V 2.polčase svoju streleckú produktivitu pretavil v hetrik Marek Daňo. Je to už druhý hetrik v tejto kategórii a celkovo piaty našich hráčov. Chlapci sa revanšovali za svojich starších spoluhráčov, ktorý nešťastne prehrali v Nižnom Hrušove pred pár dňami.
Odohrané 02.09.2017 (sobota) Kolo : 2
OcFK HencovceFK Sedliská4:0(2:0)
Strelci gólov : Bakai Jozef 3, Ferko Radoslav 1,
Svoj prvý domáci zápas odohrali žiaci proti susedom zo Sedlísk. V minulej sezóne patril náš súper k najslabším celkom, a tak sme očakávali naše víťazstvo a 3 body. Chlapci potvrdili svoje postavenie v tejto vekovej kategórií a po prvom víťazstve sezóny sú bez prehry na 4.mieste tabuľky. Po hetriku hráča A mužstva Jána Mattu sa tento skvelý osobný výsledok podarilo dosiahnuť Jozefovi Bakaiovi, ktorý rozvlnil sieť bránky hostí v 26., 32. a 66.minúte.
Odohrané 25.08.2017 (piatok) Kolo : 1
OFK Sečovská PoliankaOcFK Hencovce3:3(0:2)
Strelci gólov : Daňo Marek 2, Bakai Jozef 1,
Ani pohodlné vedenie 3:0 nestačilo našim žiakom na získanie 3 bodov z ihriska v Sečovskej Polianke. Stretnutie bolo od úvodu veľmi vyrovnané a ani jednému mužstvu sa dlho nedarilo streliť prvý gól. Až v 28.minúte sa strelecky presadila posila z MFK Vranov Jozef Bakai. Keď o minútu neskôr zvýšil naše vedenie Marek Daňo, nádej na 1.jesenné víťazstvo bola veľmi reálna. Po zmene strán sa druhýkrát v 41.minúte zapísal do streleckej listine Marek Daňo. Stačilo udržať vedenie a pokojne dohrať zápas. Domáci sa však zmobilizovali k záverečnej ofenzíve a v rozpätí 10 minút od 56.minúty strelili 3 góly. Remíza po stretnutí je spravodlivá, ale strata vedenia mrzí.