Zápasy žiakov v sezóne 2018 - 2019 ( III.liga SŽ-A )

Odohrané 11.05.2019 (sobota) Kolo : 10
OcFK HencovceOFK Tatran Bystré1:6(0:3)
Strelci gólov : Chmeľ Daniel 1,
Lukčo Imrich,
Žiakom sa prekvapiť nepodarilo. V domácom stretnutí proti druhému celku ligy nepodali výkon, ktorý by im priniesol aspoň bod. Od úvodu zápasu ťahali za kratší koniec a jediný svoj gól strelili až za jednoznačného stavu 0:5. Chlapci za týždeň odohrali 3 stretnutia, vo všetkých prehrali a budú v posledných 3 svojich vystúpeniach bojovať iba o konečné 5.miesto v tabuľke III. ligy starších žiakov.
Odohrané 08.05.2019 (streda) Kolo : 11
OFK Sečovská PoliankaOcFK Hencovce6:1(3:1)
Žiakom sa nepodarilo pripraviť sebe ani svojim fanúšikom veľké prekvapenie. Na pôde najlepšieho tímu ligy neuchmatli domácim ani bod a nepripravili im prvú prehru v sezóne. Už v polovici 1.polčasu prehrávali 3:0. V 27.minúte sa im podarilo znížiť na 3:1, keď sa do tabuľky strelcov zapísal kto iný ako Daniel Chmeľ. V 2.polčase Radoslav Ferko vyťahoval loptu zo svojej brány ešte 3-krát, a tak chlapci zaznamenali 4.prehru na súperovom ihrisku a 6.celkovo v tejto sezóne. Po najlepšom tíme ich už v sobotu čaká duel proti 2.mužstvu v poradí, OFK Tatran Bystré.
Odohrané 04.05.2019 (sobota) Kolo : 9
ŠK SačurovOcFK Hencovce5:2(2:1)
Strelci gólov : Chmeľ Daniel 1, Lukčo Imrich 1,
Šantaj Filip Gorazd,
Hencovskí žiaci nevyužili príležitosť na posun v tabuľke o jednu priečku, keď podľahli v 6-bodovom zápase v Sačurove. Úvod stretnutia vyšiel lepšie našim. V 21.minúte využil svoju príležitosť najlepší strelec mužstva Daniel Chmeľ. Domácim sa však ešte do konca polčasu podarilo otočiť vývoj stretnutia po dvoch góloch v 28. a 32.minúte. Po zmene strán domáci zvýšili svoje vedenie až na 5:1, ale 3 minúty pred koncom sa nám vďaka Imrichovi Lukčovi podarilo aspoň znížiť na prijateľný výsledok. V predohrávke 11.kola nastúpime už v stredu 8.5.2019 v Sečovskej Polianke, kde nás čaká doposiaľ neporazený tím.
Odohrané 27.04.2019 (sobota) Kolo : 8
OcFK HencovceFutbalový klub Nižný Hrušov4:1(2:0)
Strelci gólov : Šantaj Filip Gorazd 2, Chmeľ Daniel 1, Ďurišin Stanislav 1,
Tím žiakov vstúpil do jarnej odvety víťazne, keď zdolal 2.najslabší celok ligy. Prvá polhodina stretnutia bola vyrovnaná a poznačená dlhou zimnou prestávkou. V rozmedzí 28. a 32.minúty sme získali po góloch Daniela Chmeľa a Filipa Gorazda Šantaja dvojgólové vedenie, čo sa ukázalo ako rozhodujúce pre konečný výsledok. Najbližšiu sobotu odohráme duel v Sačurove, pričom víťazstvo nás môže posunúť o tabuľkový stupienok vyššie.