Úradné dokumenty

    Disciplinárny poriadok

    Slovenského futbalového zväzu

    Pravidlá futbalu

    Súťažný poriadok

    Registračný a prestupový poriadok SFZ

    Rozpis súťaží riadených VsFZ

    Rozpis súťaží riadených ObFZ

    Bergerove tabuľky


Muži ( VI.liga VD VSFZ )

Dorast ( V.liga SD-B )

    1.FC Čaklov
    OFK Dlhé Klčovo
    OcFK Hencovce
    TJ Turbína Hlinné
    OFK Kamenná Poruba
    FK Javorina Rudlov
    FK Vechec

Žiaci

Prípravka ( prípravka U11- Nadácia SPP - ObFZ skupina A )

    OcFK Hencovce
    FK Roma Nižný Hrabovec
    Futbalový klub Nižný Hrušov
    FK Sedliská

Futbalové zväzy

Východoslovenský FZ

Východoslovenský futbalový zväz

Slovenský FZ

Slovenský futbalový zväz

Tabuľky SFZ

Tabuľky SFZ

Výsledky a tabuľky v sezóne 2023 - 2024

Kategória :

echo '';
onclick = "selkat()"

Odohrané súťažné hracie kolo :


12345678910111213

Zápasy 13.kola

14.04.2024 TJ Slovan Belá nad Cirochou TJ Družstevník Modra n.Cirochou2:2(1:1)
14.04.2024 ŠK Slávia Lackovce OFK Sečovská Polianka7:2(4:1)
14.04.2024 FK Vechec FK Javorina Rudlov1:0(1:0)
14.04.2024 OcFK Hencovce OFK AGRIFOP Stakčín1:0(0:0)
14.04.2024 FK Kamenica nad Cirochou TJ Ptava NV Ptičie3:1(3:0)
14.04.2024 FK Žipov-Čierne F.O. AJAX Pakostov0:5(0:2)

Nasledujúce zápasy

21.04.2024 OFK AGRIFOP StakčínFK Vechec 14.kolo
21.04.2024 TJ Družstevník Modra n.CirochouFK Žipov-Čierne 14.kolo
21.04.2024 FK Javorina RudlovTJ Slovan Belá nad Cirochou 14.kolo
21.04.2024 F.O. AJAX PakostovFK Kamenica nad Cirochou 14.kolo
21.04.2024 TJ Ptava NV PtičieŠK Slávia Lackovce 14.kolo
21.04.2024 OFK Sečovská PoliankaOcFK Hencovce 14.kolo

Predbežná tabuľka po 13.kole

Kategória : Muži - VI.liga VD VSFZ
Postupuje : 1 tím
Zostupujú : 2 tímy

Názov klubu Z V R P Body +/-ØØ
1. FK Kamenica nad Cirochou13111139:123413273,00,9
2. F.O. AJAX Pakostov13101245:73113383,50,5-3
3. ŠK Slávia Lackovce13101252:153110374,01,20
4. TJ Ptava NV Ptičie1390434:13276212,61,0-4
5. OcFK Hencovce1382331:12265192,40,9-1
6. FK Vechec1360724:31183-71,92,4-8
7. FK Žipov-Čierne1351716:2916-8-131,22,2-2
8. OFK AGRIFOP Stakčín1342712:2114-4-90,91,6-2
9. OFK Sečovská Polianka1340924:4412-6-201,93,4-2
10. TJ Družstevník Modra n.Cirochou1332818:4111-7-231,43,2-1
11. FK Javorina Rudlov13111110:554-17-450,84,2-7
12. TJ Slovan Belá nad Cirochou1303109:343-15-250,72,6-1

Tabuľka zápasov "DOMA" po 13.kole

Názov klubu Z V R P Body +/-ØØ
1. ŠK Slávia Lackovce770035:5210305,00,7
2. FK Kamenica nad Cirochou770028:6210224,00,900
3. OcFK Hencovce761024:519-2193,40,7-2-2
4. F.O. AJAX Pakostov660029:0180294,80,0-3-1
5. TJ Ptava NV Ptičie760119:318-3162,70,4-30
6. FK Žipov-Čierne840412:1812-12-61,52,3-9-6
7. FK Vechec53029:79-621,81,4-12-3
8. TJ Družstevník Modra n.Cirochou630312:149-9-22,02,3-120
9. OFK AGRIFOP Stakčín62225:68-10-10,81,0-13-1
10. OFK Sečovská Polianka620414:206-12-62,33,3-15-2
11. FK Javorina Rudlov71157:184-17-111,02,6-17-2
12. TJ Slovan Belá nad Cirochou60336:123-15-61,02,0-18-1

Tabuľka zápasov "VONKU" po 13.kole

Názov klubu Z V R P Body +/-ØØ
1. F.O. AJAX Pakostov741216:7131392,31,0
2. FK Kamenica nad Cirochou641111:6131351,81,000
3. ŠK Slávia Lackovce631217:10101072,81,7-3-3
4. TJ Ptava NV Ptičie630315:109952,51,7-4-1
5. FK Vechec830515:2499-91,93,0-40
6. OcFK Hencovce62137:77701,21,2-6-2
7. OFK AGRIFOP Stakčín72057:1566-81,02,1-7-1
8. OFK Sečovská Polianka720510:2466-141,43,4-70
9. FK Žipov-Čierne51134:1144-70,82,2-9-2
10. TJ Družstevník Modra n.Cirochou70256:2722-210,93,9-11-2
11. TJ Slovan Belá nad Cirochou70073:2200-190,43,1-13-2
12. FK Javorina Rudlov60063:3700-340,56,2-130

-->

Priebežná tabuľka zápasov (jarná časť)

-->

Názov klubu Z V R P Body +/-ØØ
1. ŠK Slávia Lackovce220011:26395,51,0
2. F.O. AJAX Pakostov22009:06394,50,000
3. FK Kamenica nad Cirochou22007:36343,51,500
4. OcFK Hencovce22003:06331,50,000
5. TJ Ptava NV Ptičie21016:33033,01,5-3-3
6. FK Vechec21011:23-3-10,51,0-30
7. TJ Družstevník Modra n.Cirochou20203:32201,51,5-4-1
8. FK Javorina Rudlov20111:21-2-10,51,0-5-1
9. TJ Slovan Belá nad Cirochou20112:61-2-41,03,0-50
10. OFK AGRIFOP Stakčín20020:50-3-50,02,5-6-1
11. OFK Sečovská Polianka20024:110-3-72,05,5-60
12. FK Žipov-Čierne20020:100-3-100,05,0-60

Konečná tabuľka zápasov (jesenná časť)

Názov klubu Z V R P Body +/-ØØ
1. FK Kamenica nad Cirochou1191132:92810232,90,8
2. F.O. AJAX Pakostov1181236:72510293,30,6-3-3
3. ŠK Slávia Lackovce1181241:13257283,71,2-30
4. TJ Ptava NV Ptičie1180328:10246182,60,9-4-1
5. OcFK Hencovce1162328:12202162,61,1-8-4
6. FK Žipov-Čierne1151516:1916-5-31,51,7-12-4
7. FK Vechec1150623:29156-62,12,6-13-1
8. OFK AGRIFOP Stakčín1142512:1614-1-41,11,5-14-1
9. OFK Sečovská Polianka1140720:3312-3-131,83,0-16-2
10. TJ Družstevník Modra n.Cirochou1130815:389-9-231,43,5-19-3
11. FK Javorina Rudlov1110109:533-15-440,84,8-25-6
12. TJ Slovan Belá nad Cirochou110297:282-13-210,62,6-26-1

Registered ® Tongel Ivo 2012-2024 and OcFK Hencovce