Úradné dokumenty

    Disciplinárny poriadok

    Slovenského futbalového zväzu

    Pravidlá futbalu

    Súťažný poriadok

    Registračný a prestupový poriadok SFZ

    Rozpis súťaží riadených VsFZ

    Rozpis súťaží riadených ObFZ

    Bergerove tabuľky


Muži ( V.liga VD )

Dorast ( IV.liga SD-A )

Žiaci ( III.liga SŽ-A )

Futbalové zväzy

Východoslovenský FZ

Východoslovenský futbalový zväz

Slovenský FZ

Slovenský futbalový zväz

Tabuľky SFZ

Tabuľky SFZ

Výsledky a tabuľky v sezóne 2018 - 2019

Kategória :

echo '';
onclick = "selkat()"

Odohrané súťažné hracie kolo :


1234567891011121314

Zápasy 14.kola

04.11.2018 TJ Slovan Belá nad Cirochou FK Javorina Rudlov3:0(2:0)
04.11.2018 OFK Sečovská Polianka TJ Družstevník Borov3:0(1:0)
04.11.2018 TJ Družstevník Vyšný Žipov OFK Tatran Bystré2:0(1:0)
04.11.2018 FK Kamenica nad Cirochou ŠK Sačurov0:0(0:0)
04.11.2018 TJ Tvarona Ulič F.O. AJAX Pakostov1:1(0:1)
04.11.2018 OFK AGRIFOP Stakčín OFK Spartak Brekov0:0(0:0)
04.11.2018 OcFK Hencovce TJ Jasenov0:1(0:0)

Nasledujúce zápasy

30.03.2019 TJ Družstevník BorovFK Javorina Rudlov 15.kolo
31.03.2019 OcFK HencovceTJ Slovan Belá nad Cirochou 15.kolo
31.03.2019 TJ JasenovOFK AGRIFOP Stakčín 15.kolo
31.03.2019 OFK Spartak BrekovTJ Tvarona Ulič 15.kolo
31.03.2019 F.O. AJAX PakostovFK Kamenica nad Cirochou 15.kolo
31.03.2019 ŠK SačurovTJ Družstevník Vyšný Žipov 15.kolo
31.03.2019 OFK Tatran BystréOFK Sečovská Polianka 15.kolo

Úplná tabuľka

Kategória : Muži - V.liga VD
Postupuje : 1 tím
Zostupuje : 1 tím

Názov klubu Z V R P Body +/-ØØ
1. TJ Jasenov1493223:8309151,60,6
2. OcFK Hencovce1492324:11298131,70,8-1
3. FK Kamenica nad Cirochou1483333:11276222,40,8-2
4. OFK Spartak Brekov1474320:10254101,40,7-2
5. TJ Družstevník Vyšný Žipov1473421:1624051,51,1-1
6. TJ Slovan Belá nad Cirochou1462621:23202-21,51,6-4
7. OFK Tatran Bystré1461719:2819-2-91,42,0-1
8. ŠK Sačurov1453617:1818-3-11,21,3-1
9. F.O. AJAX Pakostov1452715:1617-4-11,11,1-1
10. FK Javorina Rudlov1452714:2217-4-81,01,60
11. TJ Družstevník Borov1451825:3016-5-51,82,1-1
12. OFK Sečovská Polianka1451822:2716-5-51,61,90
13. OFK AGRIFOP Stakčín1434712:2013-8-80,91,4-3
14. TJ Tvarona Ulič14211117:437-14-261,23,1-6

Tabuľka zápasov "DOMA" po 14.kole

Názov klubu Z V R P Body +/-ØØ
1. FK Kamenica nad Cirochou761020:119-2192,90,1
2. TJ Jasenov751115:216-5132,10,3-3-3
3. OFK Spartak Brekov751112:316-591,70,4-30
4. OcFK Hencovce751112:516-571,70,7-30
5. F.O. AJAX Pakostov750212:515-671,70,7-4-1
6. TJ Družstevník Vyšný Žipov843111:415-971,40,5-40
7. OFK Tatran Bystré750215:915-662,11,3-40
8. FK Javorina Rudlov742110:314-771,40,4-5-1
9. OFK Sečovská Polianka741213:513-881,90,7-6-1
10. TJ Družstevník Borov741219:1313-862,71,9-60
11. ŠK Sačurov741212:813-841,71,1-60
12. TJ Slovan Belá nad Cirochou640216:1012-662,71,7-7-1
13. OFK AGRIFOP Stakčín73318:612-921,10,9-70
14. TJ Tvarona Ulič70169:251-20-161,33,6-18-11

Tabuľka zápasov "VONKU" po 14.kole

Názov klubu Z V R P Body +/-ØØ
1. TJ Jasenov74218:6141421,10,9
2. OcFK Hencovce741212:6131361,70,9-1-1
3. OFK Spartak Brekov72328:79911,11,0-5-4
4. TJ Družstevník Vyšný Žipov630310:1299-21,72,0-50
5. FK Kamenica nad Cirochou722313:108831,91,4-6-1
6. TJ Slovan Belá nad Cirochou82245:1388-80,61,6-60
7. TJ Tvarona Ulič72058:1866-101,12,6-8-2
8. ŠK Sačurov71245:1055-50,71,4-9-1
9. OFK Tatran Bystré71154:1944-150,62,7-10-1
10. TJ Družstevník Borov71066:1733-110,92,4-11-1
11. OFK Sečovská Polianka71069:2233-131,33,1-110
12. FK Javorina Rudlov71064:1933-150,62,7-110
13. F.O. AJAX Pakostov70253:1122-80,41,6-12-1
14. OFK AGRIFOP Stakčín70164:1411-100,62,0-13-1

Priebežná tabuľka zápasov (jarná časť)

Názov klubu Z V R P Body +/-ØØ
1. TJ Slovan Belá nad Cirochou11003:03033,00,0
2. OFK Sečovská Polianka11003:03033,00,000
3. TJ Družstevník Vyšný Žipov11002:03022,00,000
4. TJ Jasenov11001:03311,00,000
5. F.O. AJAX Pakostov10101:11101,01,0-2-2
6. TJ Tvarona Ulič10101:11-201,01,0-20
7. OFK Spartak Brekov10100:01100,00,0-20
8. FK Kamenica nad Cirochou10100:01-200,00,0-20
9. ŠK Sačurov10100:01100,00,0-20
10. OFK AGRIFOP Stakčín10100:01-200,00,0-20
11. OcFK Hencovce10010:10-3-10,01,0-3-1
12. OFK Tatran Bystré10010:200-20,02,0-30
13. TJ Družstevník Borov10010:300-30,03,0-30
14. FK Javorina Rudlov10010:300-30,03,0-30

Priebežná tabuľka zápasov (jesenná časť)

Názov klubu Z V R P Body +/-ØØ
1. OcFK Hencovce1392224:102911141,90,8
2. TJ Jasenov1383222:8276141,70,6-2-2
3. FK Kamenica nad Cirochou1382333:11268222,50,9-3-1
4. OFK Spartak Brekov1373320:10243101,50,8-5-2
5. TJ Družstevník Vyšný Žipov1363419:1621031,51,2-8-3
6. OFK Tatran Bystré1361619:2619-2-71,52,0-10-2
7. ŠK Sačurov1352617:1817-4-11,31,4-12-2
8. TJ Slovan Belá nad Cirochou1352618:23172-51,41,8-120
9. FK Javorina Rudlov1352614:1917-4-51,11,5-120
10. F.O. AJAX Pakostov1351714:1516-5-11,11,2-13-1
11. TJ Družstevník Borov1351725:2716-5-21,92,1-130
12. OFK Sečovská Polianka1341819:2713-5-81,52,1-16-3
13. OFK AGRIFOP Stakčín1333712:2012-6-80,91,5-17-1
14. TJ Tvarona Ulič13201116:426-12-261,23,2-23-6

Registered ® Tongel Ivo 2012-2019 and OcFK Hencovce